- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Logitech
- კოდი: 30904
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში: დიღომი
ყურსასმენი: Logitech Zone 300 Wireless Headset Midnight Black - 981-001407
-
319.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | Logitech |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | On-Ear |
| შეერთების ტიპი | უსადენო |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 96±3 dB |
| მიკროფონი | კი |
| მიკროფონის სიხშირის დიაპაზონი | 100 Hz - 7000 Hz |
| განათება | არა |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 100 Hz~7 kHz |
| მუშაობის დრო | 20 საათი |
| კვება | |
| დატენვის დრო | 2 საათი |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | Bluetooth |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| პლატფორმის თავსებადობა | Chrome OS, iOS, Windows, Mac, Android |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 123 გ |
| ფერი | შავი |
| დეტალური აღწერილობა | |
| სწრაფი მიწოდება | დიახ |