- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: JBL
- კოდი: 29471
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: JBL Quantum 350 Wireless PC Gaming Headset Black - JBLQ350WLBLK
-
269.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | JBL |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | უსადენო |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 115 dB |
| მიკროფონი | კი |
| მიკროფონის მგრძნობელობა | -42 dB @1 kHz/Pa |
| მიკროფონის სიხშირის დიაპაზონი | 100 Hz - 10 KHz |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| მუშაობის დრო | 22 საათი |
| განათება | არა |
| კვება | |
| დატენვის დრო | 2 საათი |
| ბატარეის მოცულობა | 500 mAh |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | Wireless |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 252 გ |
| ფერი | შავი |