- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: 2E
- კოდი: 20734
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: 2E CH12 PC Headset Black - 2E-CH12SJ
-
29.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | 2E |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 105 ± 3 dB |
| მიკროფონის მგრძნობელობა | 58 ± 3 dB |
| მიკროფონი | კი |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 000 Hz |
| განათება | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| სადენის სიგრძე | 1.2 მ |
| წონა | 0.22 კგ |
| ფერი | შავი |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| პლატფორმის თავსებადობა | laptop, PC |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack, 2 x 3.5mm mini Jack |