| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 48" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | OLED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Clear dialogue, Auto Volume Leveller, Room Calibration, DTS Play-Fi, Dolby Atmos, AI equalizer, NIGHT MODE, Dolby Bass Enhancement, Dolby Digital, A.I. Sound, Mimi Sound Personalisation |
| დინამიკები | 10 W x 4 mid-high speaker, 30 W sub-woofer |
| TV სტანდარტი | DVB-T2, DVB-S2, DVB T2-HD, DVB-T, DVB-S, DVB-C |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Photo, Video, Audio |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | HDMI-CEC, HDMI, USB, Optical Audio, RJ45, Audio output |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Dolby Vision, ტელეტექსტი, Amazon Alexa-ს მხარდაჭერა, Amazon Prime Video, CalMAN Ready, HEVC მხარდაჭერა, Filmmaker რეჟიმი, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, დისტანციური მართვა, Fitness App, Micro dimming perfect, HbbTV, Ambilight, Netflix, Apple TV, VESA მხარდაჭერა, Google Assistant მხარდაჭერა, YouTube |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1070 x 684 x 230 მმ |
| წონა | 17.3 კგ |
| ფერი | შავი |