| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 48" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | OLED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Clear dialogue, Auto Volume Leveller, DTS Play-Fi, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Bass Enhancement, AI equalizer, Mimi Sound Personalisation, A.I. Sound, NIGHT MODE, Room Calibration |
| დინამიკები | 4 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-S2, DVB-T, DVB-S, DVB-C, DVB-T2, DVB T2-HD |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | Audio output, USB, RJ45, HDMI-CEC, Optical Audio, HDMI |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Amazon Prime Video, YouTube, Google Search, CalMAN Ready, Google Play Movies, Dolby Vision, VESA მხარდაჭერა, Disney+, Micro dimming perfect, Fitness App, Ambilight, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, Apple TV, Filmmaker რეჟიმი, ტელეტექსტი, Netflix, დისტანციური მართვა |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1070 x 633 x 210 მმ |
| წონა | 14 კგ |
| ფერი | შავი |