| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 43" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | AI equalizer, NIGHT MODE, Clear dialogue, A.I. Sound, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Bass Enhancement, Auto Volume Leveller, DTS-HD Decoding |
| დინამიკები | 2 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB T2-HD, DVB-C, DVB-T2 |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Photo, Video, Audio |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | RJ45, HDMI, HDMI-CEC, USB, eARC, Optical Audio, Headphone Jack |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | YouTube, HEVC მხარდაჭერა, Netflix, Philips store, Sound Mirroring მხარდაჭერა, ტელეტექსტი, დისტანციური მართვა, HbbTV, სათამაშო რეჟიმი, Amazon Prime Video, Ambilight, VESA მხარდაჭერა, Dolby Vision |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 963 x 630 x 237 მმ |
| წონა | 7.9 კგ |
| ფერი | შავი |