| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 55" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | QLED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Bass Enhancement, Room Calibration, DTS-X, DTS Play-Fi, Dolby Digital, AI equalizer, NIGHT MODE, Dolby Atmos |
| დინამიკები | 4 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-T2, DVB-T, DVB-S2, DVB T2-HD, DVB-S, DVB-C |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | Audio output, HDMI, Headphone Jack, USB, RJ45, TV Antenna, Satellite |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | დისტანციური მართვა, Dolby Vision, HbbTV, HBO, Apple Home , Google Home, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, Disney+, VESA მხარდაჭერა, Amazon Alexa-ს მხარდაჭერა, NFT, Apple Airplay, Amazon Prime Video, ALLM თამაშებისთვის ოპტიმიზაცია, Ambilight, MATTER, BBC iPlayer, Netflix, ტელეტექსტი, HEVC მხარდაჭერა, Control4, YouTube |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1231 x 780 x 258 მმ |
| წონა | 17.6 კგ |
| ფერი | შავი |