| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 43" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | NIGHT MODE, Dolby Atmos, Clear dialogue, DTS-X, A.I. Sound, Dolby Volume Leveller, Dolby Bass Enhancement, Mimi Sound Personalisation, AI equalizer, Dolby Digital |
| დინამიკები | 2 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-C, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2, DVB T2-HD, DVB-S |
| TV დაკავშირება | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Photo, Video, Audio |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | HDMI-CEC, HDMI, USB |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Netflix, Control4, ტელეტექსტი, Dolby Vision, Google Assistant მხარდაჭერა, HbbTV, STB Controller App, VESA მხარდაჭერა, Amazon Alexa-ს მხარდაჭერა, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, Ambilight, Amazon Prime Video, MATTER, ALLM თამაშებისთვის ოპტიმიზაცია, NFT, Screen mirroring, YouTube |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Titan OS |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 963 x 630 x 237 მმ |
| წონა | 10.7 კგ |
| ფერი | შავი |