- კატეგორია: დინამიკები
- ბრენდი: 2E
- კოდი: 23458
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
დინამიკი 2.0: 2E PCS202 USB Speaker 6W Black - 2E-PCS202BK
-
35.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | 2E |
| მომწოდებელი | სხვა |
| დინამიკის მახასიათებლები | |
| დინამიკის ტიპი | სტაციონალური |
| დაკავშირება | სადენით |
| ხმის ფორმატი | 2.0 |
| ყურსასმენის შესაერთებელი | კი |
| დინამიკის კორპუსის მასალა | პლასტიკა |
| ტემბრის რეგულირება | კი |
| გამომავალი სიმძლავრე | 6 W (2 x 3W) |
| სიხშირის დიაპაზონი | 100 - 20 000 Hz |
| კვება | |
| კვება | ადაპტერი |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5 mm Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 17.5 x 8 x 10.5 სმ |
| წონა | 700 გ |
| ფერი | შავი |