| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 48" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | OLED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Clear dialogue, Auto Volume Leveller, DTS Play-Fi, AI equalizer, Dolby Bass Enhancement, Dolby Atmos, NIGHT MODE, Mimi Sound Personalisation, Dolby Digital, A.I. Sound, Room Calibration |
| დინამიკები | 4 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-T2, DVB T2-HD, DVB-S2, DVB-T, DVB-S, DVB-C |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Photo, Video, Audio |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | HDMI, Audio output, USB, RJ45, HDMI-CEC, Optical Audio |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Dolby Vision, ტელეტექსტი, Filmmaker რეჟიმი, Fitness App, CalMAN Ready, Google Search, Netflix, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, Google Play Movies, დისტანციური მართვა, Apple TV, Micro dimming perfect, Amazon Prime Video, Ambilight, VESA მხარდაჭერა, Disney+, YouTube |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1070 x 633 x 210 მმ |
| წონა | 14 კგ |
| ფერი | შავი |