| ზოგადი |
| ბრენდი | Philips |
| მომწოდებელი | სხვა |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 48" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | OLED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Bass Enhancement, Dolby Digital, A.I. Sound, AI equalizer, Mimi Sound Personalisation, Clear dialogue, Auto Volume Leveller, NIGHT MODE, Room Calibration, Dolby Atmos, DTS Play-Fi |
| დინამიკები | 10 W x 4 mid-high speaker, 30 W sub-woofer |
| TV სტანდარტი | DVB-S, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB T2-HD, DVB-T |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | Optical Audio, RJ45, Audio output, HDMI-CEC, HDMI, USB |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Ambilight, VESA მხარდაჭერა, Dolby Vision, Amazon Prime Video, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, Google Assistant მხარდაჭერა, Fitness App, Apple TV, ტელეტექსტი, Amazon Alexa-ს მხარდაჭერა, CalMAN Ready, დისტანციური მართვა, HEVC მხარდაჭერა, Filmmaker რეჟიმი, HbbTV, Netflix, YouTube, Micro dimming perfect |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1070 x 684 x 230 მმ |
| წონა | 17.3 კგ |
| ფერი | შავი |