- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Sony
- კოდი: 36727
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: Sony INZONE H3 Wired Gaming Headset Black - MDR-G300/BZ E
-
229.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Sony |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 92 dB |
| მიკროფონი | კი |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 10 Hz - 20 000 Hz |
| განათება | არა |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| სადენის სიგრძე | 1.2 მ |
| წონა | 299 გ |
| ფერი | შავი |