| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 55" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | QLED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Room Calibration, DTS-X, DTS Play-Fi, Dolby Digital, AI equalizer, NIGHT MODE, Dolby Atmos, Dolby Bass Enhancement |
| დინამიკები | 4 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-S, DVB T2-HD, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Audio, Photo, Video |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | RJ45, TV Antenna, Satellite, HDMI, Audio output, USB, Headphone Jack |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Disney+, VESA მხარდაჭერა, NFT, Amazon Alexa-ს მხარდაჭერა, Amazon Prime Video, Apple Airplay, ALLM თამაშებისთვის ოპტიმიზაცია, Ambilight, MATTER, BBC iPlayer, ტელეტექსტი, Netflix, Control4, YouTube, HEVC მხარდაჭერა, დისტანციური მართვა, HbbTV, HBO, Dolby Vision, Apple Home , Google Home, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1231 x 780 x 258 მმ |
| წონა | 17.6 კგ |
| ფერი | შავი |