- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: DELL
- კოდი: 29316
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: Dell WL3024 Wireless Headset Black - 520-BBDG
-
429.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Dell |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | On-Ear |
| შეერთების ტიპი | უსადენო |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 119 dB |
| მიკროფონის მგრძნობელობა | -45 dB |
| მიკროფონი | ხმის ჩამხშობი, კი |
| მიკროფონის სიხშირის დიაპაზონი | 100 Hz - 14 000 Hz |
| მუშაობის დრო | 26 საათი (საუბრის დრო); 41 საათი (მუსიკის დაკვრის დრო) |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| კვება | |
| დატენვის დრო | 2 საათი |
| ბატარეის მოცულობა | 500 mAh |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| პლატფორმის თავსებადობა | Mac, Windows |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | Bluetooth, USB Type-C |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 182 გ |
| ფერი | შავი |