| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 98" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | QLED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 144 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Atmos, DTS Premuim Sound |
| დინამიკები | 60 W |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | USB, HDMI-CEC, RJ45, HDMI |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | IMAX Enhanced mode, Google Assistant მხარდაჭერა, Miracast მხარდაჭერა, დისტანციური მართვა, EPG, VESA მხარდაჭერა, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 2180 x 1285 x 420 მმ |
| ფერი | შავი |