| ეკრანი |
| ტიპი | Business |
| ეკრანის ზომა | 14" |
| ეკრანის ტიპი | 3K |
| რეზოლუცია | 2880 x 1800 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| პროცესორი |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core Ultra 9 |
| პროცესორის მოდელი | 386H |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.1 GHz; Max turbo - 4.9 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 16 : 16 |
| ოპერატიული მეხსიერება |
| ოპერატიული მეხსიერება | 32 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | LPDDR5X |
| მყარი დისკი |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა |
| ვიდეო დაფის ტიპი | ინტეგრირებული |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | 2 x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1 x HDMI, 1 x USB 3.2, მიკროფონი/ყურსასმენი |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Wi-Fi, Bluetooth, ვიდეოთვალი, კლავიატურის განათება, ბატარეა: 77WH |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ელემენტის ტიპი | Li-Ion |
| ელემენტის სექციების რაოდენობა | 4 Cell |
| წონა | 1 კგ |
| ფერი | ნაცრისფერი |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Windows 11 Home |
| დისკწამყვანი |
| დისკწამყვანი | არა |