- კატეგორია: ბრენდ კომპიუტერები
- ბრენდი: DELL
- კოდი: 37082
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ბრენდ კომპიუტერი: Dell Pro Slim QCS1250 Intel i3-14100 16GB 512GB SSD - BTO004_QCS1250_EMEA_UBU
-
2,179.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| პროცესორი | |
| პროცესორის მწარმოებელი | Intel |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core i3 |
| პროცესორის მოდელი | 14100 |
| ბირთვების რაოდენობა | 4 : 8 |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 3.5 GHz; Max turbo - 4.7 GHz |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 16GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| ოპერატიული მეხსიერების სიხშირე | 4800 MHz |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD |
| SSD | 512 GB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | ინტეგრირებული |
| ვიდეო დაფის მოდელი | Intel® Graphics |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 1 x Serial (optional), 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional), 6 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® with DisplayPort™ Alt Mode port (optional), 5 x USB 3.2, 2 x HDMI, 2 x RJ-45, 1 x VGA port (optional), 1 x USB Type-C, 1 x Global headset jack |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Linux |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 303.5 x 293 x 95 მმ |
| წონა | 3.9 კგ |
| ფერი | შავი |
| დამატებითი ინფორმაცია | |
| კომპლექტაცია | კლავიატურა & მაუსი (სადენით) |