| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| პროცესორი |
| პროცესორის მწარმოებელი | Intel |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core i5 |
| პროცესორის მოდელი | 14400 |
| ბირთვების რაოდენობა | 10 : 16 |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.5 GHz; Max turbo - 4.7 GHz |
| ოპერატიული მეხსიერება |
| ოპერატიული მეხსიერება | 16GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| ოპერატიული მეხსიერების სიხშირე | 4800 MHz |
| მყარი დისკი |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD |
| SSD | 512 GB |
| ვიდეო დაფა |
| ვიდეო დაფის ტიპი | ინტეგრირებული |
| ვიდეო დაფის მოდელი | Intel UHD Graphics 730 |
| დისკწამყვანი |
| დისკწამყვანი | არა |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | 1 x RJ-45, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x USB 3.2, 1 x Global headset jack, 1 x USB Type-C, 1 x Serial (optional), 4 x USB 2.0 |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Linux |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა | 324.3 x 154 x 293 მმ |
| წონა | 4.16 კგ |
| ფერი | შავი |
| დამატებითი ინფორმაცია |
| კომპლექტაცია | კლავიატურა & მაუსი (სადენით) |