- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: HP
- კოდი: 37075
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: HP Series 7 Pro 31.5" 4K UHD IPS 120Hz 5ms HDMI DP USB/USB-C - B7JM6AA
-
3,115.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | HP |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | Docking, LED |
| ეკრანის ზომა | 31.5" |
| ეკრანის ტიპი | 4K UHD |
| რეზოლუცია | 3840 x 2160 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| განათება | Edge-lit |
| მატრიცის ტიპი | IPS Black, Neo: LED |
| განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| რეაქციის დრო | 5 მწ |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 450 cd/m² |
| კონტრასტულობა | 2700:1 (Typical); 5 000 000:1 (Dynamic) |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 1 x USB Type-C® 10Gbps signaling rate (Up to 140W dynamic power delivery, USB-C® power sharing, Alt Mode DisplayPort™ 1.4), 1 x Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (Up to 140W dynamic power delivery, USB-C® power sharing, DisplayPort™ 1.4), 1 x HDMI, 1 x USB Type-C® 10Gbps signaling rate (15 W charging), 1 x DisplayPort, 5 x USB Type-A 10Gbps signaling rate (1 charging), 1 x RJ-45, 1 x DisplayPort 1.4 (out), 1 x Thunderbolt™ 4 Out (15W) for Daisy chain |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 8.4 კგ |
| ფერი | ვერცხლისფერი |