| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Lenovo |
| ეკრანი |
| ტიპი | Business |
| ეკრანის ზომა | 16" |
| ეკრანის ტიპი | 2.8K |
| რეზოლუცია | 2880 x 1800 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| პროცესორი |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core Ultra 9 |
| პროცესორის მოდელი | 185H |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.3 GHz; Max turbo - 5.1 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 12 : 22 |
| ოპერატიული მეხსიერება |
| ოპერატიული მეხსიერება | 32 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა |
| ვიდეო დაფის ტიპი | ინტეგრირებული |
| ვიდეო დაფის მოდელი | Intel Arc graphics |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | 1 x HDMI, 1 x USB-A (USB 5Gbps), 2 x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 1.4, 1 x USB-A (USB 5Gbps), Always On |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Wi-Fi, Bluetooth, ვიდეოთვალი |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| წონა | 1.69 კგ |
| ფერი | Luna Grey (ალუმინის კორპუსი) |