- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: DELL
- კოდი: 37068
- გარანტია: 36 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Dell Pro P 34 P3426WEB 34" UW-QHD Curved IPS 100Hz 5ms HDMI DP USB/USB-C Built-In Speaker - 210-BVHQ
-
20,625.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Dell |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | LED, Curved |
| ეკრანის ზომა | 34" |
| ეკრანის ტიპი | UW-QHD |
| რეზოლუცია | 3440 x 1440 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | კი |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 100 Hz |
| რეაქციის დრო | 5 მწ GTG (Fast); 8 მწ GTG |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 350 cd/m² |
| კონტრასტულობა | 1500:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 21:9 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 1.07 Billion |
| ჩამონტაჟებული დინამიკები | 10W (2x5W) |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 1x USB Type-A 5Gbps downstream port/s with Battery Charging 1.2, 1 x USB-C 5Gbps downstream port/s, Power Delivery up to 15 W, 2 x USB Type-A 5Gbps downstream port/s, 1 x HDMI, 1 x USB Type-B 5Gbps upstream port/s, 1 x DisplayPort, 1 x USB-C 5Gbps upstream port/s (DisplayPort 1.4 Alt Mode, Power Delivery up to 90 W), 1 x RJ45 Ethernet port/s, 1GbE |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 816 x 573 x 229 მმ |
| წონა | 9.96 კგ |
| ფერი | შავი & ვერცხლისფერი |