- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: DELL
- კოდი: 37023
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Dell AW2725Q 26.7" 4K UHD 240Hz 0.03ms 2xHDMI DP USB USB-C - 210-BQWV
-
2,755.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Dell |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| ეკრანის ზომა | 26.7" |
| ეკრანის ტიპი | 4K UHD |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| განათება | OLED |
| განახლების სიხშირე | 240 Hz |
| რეაქციის დრო | 0.3 მწ |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 250 cd/m² (Typical); 1000 cd/m² (peak) |
| კონტრასტულობა | 1 500000:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 1.07 Billion |
| ჩამონტაჟებული დინამიკები | არა |
| კედლის სამაგრი | კი |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 1 x USB Type-B 5Gbps, 1 x USB Type-C, 3 x USB-A, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 609.51 x 516.01 x 210 მმ |
| წონა | 6.8 კგ |
| ფერი | შავი |