- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Aula
- კოდი: 36880
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: AULA S608 RGB Wired Gaming Headset With Adjustable Mic Black
-
39.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 115 ± 3 dB |
| მიკროფონის მგრძნობელობა | -38±3dB |
| მიკროფონი | კი |
| განათება | კი |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | USB, 3.5mm mini Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| სადენის სიგრძე | 2.1 მ |
| წონა | 290 გ |
| ფერი | შავი |