- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: GIGABYTE
- კოდი: 36848
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Gigabyte GS25F14 24.5" FHD IPS 144Hz 1ms HDMI DP Black
-
309.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | GIGABYTE |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | LED, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 24.5" |
| ეკრანის ტიპი | FHD |
| რეზოლუცია | 1920 x 1080 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| განათება | Edge |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 144 Hz |
| რეაქციის დრო | 1 მწ (MPRT) |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 300 cd/m² |
| კონტრასტულობა | 1500:1 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Earphone Jack |
| კვება | |
| ელ.ენერგიის მოხმარება | 18 W |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 556.9 x 402 x 179.4 მმ |
| წონა | 3.11 კგ |
| ფერი | შავი |