| ზოგადი |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | HP |
| ეკრანი |
| ტიპი | Business |
| ეკრანის ზომა | 16" |
| ეკრანის ტიპი | WUXGA |
| რეზოლუცია | 1920 x 1200 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| პროცესორი |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core Ultra 7 |
| პროცესორის მოდელი | 225U |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 1.5 GHz; Max turbo - 4.8 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 12 : 14 |
| ოპერატიული მეხსიერება |
| ოპერატიული მეხსიერება | 24 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა |
| ვიდეო დაფის ტიპი | ინტეგრირებული |
| ვიდეო დაფის მოდელი | Intel Arc graphics |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | 1 x RJ-45, მიკროფონი/ყურსასმენი, 2 x USB Type-A 5 Gbps data transfer speed (power delivery), 1 x HDMI, 2 x USB Type-C® 20 Gbps data transfer speed (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Wi-Fi, ვიდეოთვალი, ბატარეა: 56Wh, Bluetooth, კლავიატურის განათება, თითის ანაბეჭდი |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ელემენტის ტიპი | Li-ion polymer |
| ელემენტის სექციების რაოდენობა | 3 Cell |
| წონა | 1.74 კგ |
| ფერი | ვერცხლისფერი |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი |
| დისკწამყვანი | არა |