- კატეგორია: დინამიკები
- ბრენდი: Genius
- კოდი: 36821
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში: ავლაბარი დიღომი გლდანი
დინამიკი: Genius SW-2.1 300 II 3-piece Speaker System 10W RMS Black
-
89.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Genius |
| მომწოდებელი | Ultra |
| დინამიკის მახასიათებლები | |
| დინამიკის ტიპი | სტაციონალური |
| დაკავშირება | სადენით |
| ხმის ფორმატი | 2.1 |
| ყურსასმენის შესაერთებელი | კი |
| ტემბრის რეგულირება | კი |
| გამომავალი სიმძლავრე | 10 W (Subwoofer: 3.5 W / Satellites: 3.25 W x2) |
| სიხშირის დიაპაზონი | Subwoofer: 25 Hz – 200 Hz / Satellites: 200 Hz – 18 kHz |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | USB, Input: 3.5 mm Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | საბვუფერის ზომა: 122 x 180 x 157 მმ; სატელიტის ზომა: 82 x 111 x 68 მმ |
| წონა | 956 გ |
| ფერი | შავი |
| დეტალური აღწერილობა | |
| შემავალი სიმძლავრე | 100 V – 240 V |