- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: JBL
- კოდი: 36752
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: JBL Quantum 50C In-Ear gaming Headset With USB-C Adapter White - JBLQTUM50CWHT
-
79.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | JBL |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | In-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 97 dB |
| მიკროფონი | კი |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| განათება | არა |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack, USB Type-C |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 21.5 გ |
| ფერი | თეთრი |