- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: JBL
- კოდი: 36750
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: JBL Quantum 50N Wired In-ear Gaming Headset Blue/Red - JBLQTUM50N
-
79.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | JBL |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | In-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 97 dB |
| მიკროფონის მგრძნობელობა | -41dB |
| მიკროფონი | კი |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 100 ~ 10 000 Hz |
| განათება | არა |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 21.5 გ |
| ფერი | ლურჯი & წითელი |