- კატეგორია: მიკროფონები
- ბრენდი: 2E
- კოდი: 36667
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მიკროფონი: 2E ML010 Lavalier Microphone - 2E-ML010
-
39.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | 2E |
| მიკროფონის მახასიათებლები | |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| სიხშირის დიაპაზონი | 65 Hz - 18 000 Hz |
| მგრძნობელობა | -30 dB ± 3 dB |
| მიკროფონის დანიშნულება | მობილური მოწყობილობებისთვის, კომპიუტერისთვის |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5 mm audio jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ფერი | შავი |