- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: Acer
- კოდი: 36651
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Acer Nitro XF240YX1bmiiphx 23.8" FHD IPS 200Hz 1ms 2xHDMI DP Built-in Speaker - UM.QX0EE.106
-
399.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Acer |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | Gaming, LED |
| ეკრანის ზომა | 23.8" |
| ეკრანის ტიპი | FHD |
| რეზოლუცია | 1920 x 1080 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 200 Hz |
| რეაქციის დრო | 1 მწ (VRB); 4 მწ (GTG) |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 250 cd/m² |
| კონტრასტულობა | 1000:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 16.7 Million |
| ჩამონტაჟებული დინამიკები | 4W (2x2W) |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ფერი | შავი |