- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: Acer
- კოდი: 36589
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Acer Predator XB253QF3bmiiprx 24.5" FHD IPS 320Hz 0.5ms 2xHDMI DP Built-in Speaker - UM.KX3EE.301
-
558.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Acer |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | LED, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 24.5" |
| ეკრანის ტიპი | FHD |
| რეზოლუცია | 1920 x 1080 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 320 Hz |
| რეაქციის დრო | 1 მწ; 0.5 მწ (GTG Min.) |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 250 cd/m² |
| კონტრასტულობა | 1000:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 16.7 Million |
| ჩამონტაჟებული დინამიკები | 4W (2x2W) |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 4.2 კგ |
| ფერი | შავი |