- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Trust
- კოდი: 36493
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: Trust GXT 415SM Zirox Lightweight Gaming Headset Superman - 25738
-
69.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Trust |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 100 dB |
| მიკროფონი | კი |
| განათება | არა |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| პლატფორმის თავსებადობა | Chrome OS, Xbox One S, iOS, Xbox One X, PC, macOS, Linux, laptop, Windows, smartphone, Nintendo Switch, PS4, Android, Xbox Series X|S, PS5 |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| სადენის სიგრძე | 2 მ |
| წონა | 244 გ |
| ფერი | ლურჯი & წითელი |