- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Trust
- კოდი: 36483
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: Trust GXT 491 Fayzo Wireless Gaming Headset Black - 24901
-
189.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Trust |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | უსადენო, სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 110 dB |
| მიკროფონი | კი |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| განათება | კი |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| პლატფორმის თავსებადობა | macOS, Nintendo Switch, laptop, Android, PC, iOS, Windows |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | Bluetooth, USB, 3.5mm mini Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 290 გ |
| ფერი | შავი |