- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Trust
- კოდი: 36482
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: Trust GXT 493 Carus Wireless Multiplatform headset Black - 25491
-
149.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Trust |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი, უსადენო |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 104 dB |
| მიკროფონი | კი |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 KHz |
| განათება | არა |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack, USB Type-C, USB |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| პლატფორმის თავსებადობა | Android, PS4, Nintendo Switch, iOS, laptop, PS5, smartphone, PC, macOS, Windows |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 280 გ |
| ფერი | შავი |