- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: ASUS
- კოდი: 36417
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ნოუთბუქი: Asus TUF F16 FX608JPR-RV019 16" WUXGA 165Hz Intel i7-14650HX 16GB 1TB RTX5070 8GB
საჩუქრად
* თამაში: PRAGMATA
* თამაში: PRAGMATA
-
4,849.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | ASUS |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Gift, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 16" |
| ეკრანის ტიპი | WUXGA |
| რეზოლუცია | 1920 x 1200 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 165 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core i7 |
| პროცესორის მოდელი | 14650HX |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 3.7 GHz; Max turbo - 5.2 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 16 : 24 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 16 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA® GeForce RTX 5070 |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 8 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | მიკროფონი/ყურსასმენი, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 3 x USB 3.2, 2 x USB Type-C |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | თითის ანაბეჭდი არ აქვს, Wi-Fi, ბატარეა: 90Whrs, ვიდეოთვალი, კლავიატურის განათება, Bluetooth, Num Lock Pad |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 2.2 კგ |
| ფერი | Jaeger Gray |