| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | LG |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 55" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | Edge LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | A.I. Sound, AI Acoustic Tuning, Clear Voice Pro, WOW Orchestra, LG Sound Sync |
| დინამიკები | 20 W |
| TV სტანდარტი | DVB-T2, DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | CI Slot, SPDIF, RJ45, HDMI, RF , USB |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | დისტანციური მართვა, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, Voice ID, Apple Home , AI Chatbot , VESA მხარდაჭერა, ALLM თამაშებისთვის ოპტიმიზაცია, HGiG, ინტერნეტ ბრაუზერი, Filmmaker რეჟიმი, Home Hub |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | webOS |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1237 x 784 x 257 მმ |
| წონა | 16.2 კგ |
| ფერი | შავი |