| ზოგადი |
| ბრენდი | HP |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი |
| ტიპი | Business |
| ეკრანის ზომა | 16" |
| ეკრანის ტიპი | 2K |
| რეზოლუცია | 1920 x 1200 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| პროცესორი |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core Ultra 7 |
| პროცესორის მოდელი | 255U |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 3.5 GHz; Max turbo - 4.7 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 10 : 12 |
| ოპერატიული მეხსიერება |
| ოპერატიული მეხსიერება | 24 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა |
| ვიდეო დაფის ტიპი | ინტეგრირებული |
| ვიდეო დაფის მოდელი | Intel UHD Graphics |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | მიკროფონი/ყურსასმენი, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2, 2 x USB Type-C |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | ვიდეოთვალი, Wi-Fi, Bluetooth |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| წონა | 1.65 კგ |
| ფერი | ვერცხლისფერი |