| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Sony |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 55" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | Direct LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Audio, Dolby Atmos |
| დინამიკები | 2 x 10 W |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Photo, Video, Audio |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | Audio output, HDMI, RF , USB, RS-232, RJ45 |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | Apple Homekit მხარდაჭერა, Apple Airplay, დისტანციური მართვა, VESA მხარდაჭერა, ALLM თამაშებისთვის ოპტიმიზაცია, Google Play Store, Voice Control/Guide, ძილის ტაიმერი |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| კვება |
| კვება | 202 W |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1233 x 784 x 334 მმ |
| წონა | 16.3 კგ |
| ფერი | შავი |