- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 34188
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში: ავლაბარი გლდანი
ნოუთბუქი: Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 16" WQXGA OLED 165Hz Intel Ultra 7 255HX 32GB 1TB SSD RTX5060 8GB - 83F3000WRK
საჩუქრად
* თამაში: 007 First Light
* თამაში: 007 First Light
-
4,999.00ლ5,490.00ლ (ფასდაკლება: 9%)
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | Lenovo |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Discounted, Gift, Gaming |
| ეკრანის ზომა | 16" |
| ეკრანის ტიპი | WQXGA |
| რეზოლუცია | 2560 x 1600 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| განახლების სიხშირე | 165 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core Ultra 7 |
| პროცესორის მოდელი | 255HX |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.4 GHz; Max turbo - 5.2 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 20 : 20 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 32 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD M.2 PCIe NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 1TB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 8 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | მიკროფონი/ყურსასმენი, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 3 x USB 3.2, 2 x USB Type-C |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | Wi-Fi, ვიდეოთვალი, Bluetooth, კლავიატურის განათება, თითის ანაბეჭდი არ აქვს, ბატარეა: 80Wh |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 2.43 კგ |
| ფერი | Eclipse Black |