- კატეგორია: მონიტორები
- ბრენდი: DELL
- კოდი: 34141
- გარანტია: 36 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მონიტორი: Dell 32 Plus S3225QC 31.6" 4K UHD QD-OLED 120Hz 0.03ms HDMI USB-C Built-in Speaker - 210-BRVT
-
2,419.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Dell |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ეკრანი | |
| მონიტორის ტიპი | LED |
| ეკრანის ზომა | 31.6" |
| ეკრანის ტიპი | 4K UHD |
| რეზოლუცია | 3840 x 2160 |
| Touch | არა |
| ვიდეოთვალი | არა |
| მატრიცის ტიპი | QD-OLED |
| განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| რეაქციის დრო | 0.03 მწ |
| მატრიცის სიმკვეთრე | 250 cd/m² (Typical); 1000 cd/m² (peak) |
| კონტრასტულობა | 1 500 000:1 |
| გამოსახულების ფორმატი | 16:9 |
| ხედვის კუთხე (ჰორიზონტალური/ვერტიკალური) | 178º/178º |
| ფერთა რაოდენობა | 1.07 Billion |
| ჩამონტაჟებული დინამიკები | 25W (5x5W) |
| ინტერფეისი | |
| პორტების რაოდენობა | 2 x USB-C 5Gbps downstream ports (Data only, Power Delivery up to 15 W), 1 x USB-C 5Gbps upstream port (DisplayPort 1.4 Alt Mode, Power Delivery up to 90 W), 1 x HDMI |
| კვება | |
| ელ.ენერგიის მოხმარება | 40 W |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | 719 x 614 x 224 მმ |
| წონა | 10 კგ |
| ფერი | შავი & თეთრი |