- კატეგორია: მიკროფონები
- ბრენდი: HyperX
- კოდი: 33874
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
მიკროფონი: HyperX QuadCast 2 S RGB Wired Microphone Black - 9A273AA
-
519.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | HyperX |
| მომწოდებელი | სხვა |
| მიკროფონის მახასიათებლები | |
| შეერთების ტიპი | სადგამი |
| სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 kHz |
| მგრძნობელობა | -80 dB |
| მიკროფონის დანიშნულება | გეიმინგისთვის |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| სადენის სიგრძე | 3 მ |
| ფერი | შავი & წითელი |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | USB Type-C, 3.5 mm audio jack |