- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: ASUS
- კოდი: 33745
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში: ავლაბარი
ნოუთბუქი: Asus Vivobook S 16 S5606CA-RI084 16" 3K Intel Ultra 5 225H 16GB 512GB SSD
დასრულებამდე:
-
2,799.00ლ3,095.00ლ (ფასდაკლება: 10%)
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | ASUS |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Discounted, Personal |
| ეკრანის ზომა | 16" |
| ეკრანის ტიპი | 3K |
| რეზოლუცია | 2880 x 1800 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| განახლების სიხშირე | 120 Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core Ultra 5 |
| პროცესორის მოდელი | 225H |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 1.7 GHz; Max Turbo - 4.9 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 14 : 14 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 16 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | LPDDR5X |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 512 GB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | ინტეგრირებული |
| ვიდეო დაფის მოდელი | Intel Arc graphics |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.2, 2 x USB Type-C, მიკროფონი/ყურსასმენი |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | ვიდეოთვალი, Wi-Fi, Bluetooth, კლავიატურის განათება, Harman Kardon, მიკროფონი, Num Lock Pad |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ელემენტის ტიპი | Li-Ion |
| ელემენტის სექციების რაოდენობა | 4 Cell |
| წონა | 1.5 კგ |
| ფერი | Mist Blue |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |