| ზოგადი |
| ბრენდი | Thomson |
| მომწოდებელი | სხვა |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 55" |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | Direct LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Equalizer/Balance, Dolby Audio, DTS Digital Surround, AV Stereo |
| დინამიკები | 2 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-C, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2, DVB-S |
| TV დაკავშირება | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Audio, Photo, Video |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | HDMI-CEC, AV Composite, Unicable I / Unicable II, Satellite, HDMI, USB, RJ45 |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | HbbTV, Apple TV, დისტანციური მართვა, YouTube, Netflix, Prime Video, VESA მხარდაჭერა, HEVC მხარდაჭერა, Disney+ |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1226 x 290 x 745 მმ |
| წონა | 12.6 კგ |
| ფერი | შავი |