- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 31525
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: Lenovo H110 Wired Gaming Headset Black - GXD1P46879
-
89.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Lenovo |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 110±3 dB |
| მიკროფონი | კი |
| განათება | არა |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 50 - 20 000 Hz |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| სადენის სიგრძე | 1.8 მ |
| წონა | 227.4 გ |
| ფერი | შავი |