- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: Razer
- კოდი: 30324
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- ნაშთი მაღაზიებში: ავლაბარი დიღომი გლდანი
ყურსასმენი: Razer BlackShark V2 HyperSpeed USB/WL Gaming Headset Black - RZ04-04960100-R3M1
-
399.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | Ultra |
| ბრენდი | Razer |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | Over-Ear |
| შეერთების ტიპი | უსადენო, სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 100 dBSPL/mW at 1 kHz |
| მიკროფონის მგრძნობელობა | -42 dB ± 3 dB |
| მიკროფონი | კი |
| მიკროფონის სიხშირის დიაპაზონი | 100 Hz - 10 KHz |
| მუშაობის დრო | 70 საათი |
| განათება | არა |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 12 Hz – 28 kHz |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | Bluetooth, Wireless, USB |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 280 გ |
| ფერი | შავი |
| დეტალური აღწერილობა | |
| სწრაფი მიწოდება | დიახ |