| ზოგადი |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Philips |
| მახასიათებლები |
| დიაგონალი | 50'' |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Atmos |
| დინამიკები | 2 x 10 W |
| TV სტანდარტი | DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB T2-HD, DVB-T, DVB-C |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Video, Audio, Recording, Photo |
| ინტერფეისი |
| ინტერფეისი | CI Slot, HDMI, Headphone Jack, USB, RJ45, Optical Audio |
| დამატებითი მახასიათებლები |
| დამატებითი მახასიათებლები | BBC iPlayer, Spotify, Disney+, ტელეტექსტი, Amazon Prime Video, აპლიკაციების მხარდაჭერა: YouTube, Netflix, Google Play, დისტანციური მართვა, Fitness App, Google Assistant მხარდაჭერა, VESA მხარდაჭერა |
| ოპერაციული სისტემა |
| ოპერაციული სისტემა | Android OS |
| კვება |
| კვება | 81 W |
| ფიზიკური პარამეტრები |
| ზომა (W x H x D) | 1115.6 x 714.7 x 256.2 მმ |
| წონა | 16 კგ |
| ფერი | ვერცხლისფერი |