- კატეგორია: ყურსასმენები
- ბრენდი: 2E
- კოდი: 17438
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ყურსასმენი: 2E X1 EXTRA BASS with volume control switch and mic Grey - 2E-IEX1GY
-
19.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | 2E |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ყურსასმენის მახასიათებლები | |
| ყურსასმენის ტიპი | In-Ear |
| შეერთების ტიპი | სადენიანი |
| ყურსასმენის მგრძნობელობა | 115 dB |
| მიკროფონი | კი |
| მიკროფონის მგრძნობელობა | - 43±3 dB |
| ყურსასმენის სიხშირის დიაპაზონი | 20 Hz - 20 000 Hz |
| განათება | არა |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 3.5mm mini Jack |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| სადენის სიგრძე | 1.2 მ |
| წონა | 50 გ |
| ფერი | ნაცრისფერი |