- კატეგორია: დინამიკები
- ბრენდი: Harman Kardon
- კოდი: 36091
- გარანტია: 12 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
დინამიკი: Harman Kardon SoundSticks 5 Speaker System White - HKSOUNDSTK5WEP
-
999.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| ბრენდი | Harman Kardon |
| მომწოდებელი | სხვა |
| დინამიკის მახასიათებლები | |
| დინამიკის ტიპი | სტაციონალური |
| დაკავშირება | სადენით, უსადენო |
| ყურსასმენის შესაერთებელი | კი |
| FM-radio | არა |
| განათება | კი |
| გამომავალი სიმძლავრე | 190 W |
| სიხშირის დიაპაზონი | 40 Hz - 20 kHz |
| კვება | |
| კვება | ადაპტერი |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | Input: 3.5 mm Jack, USB, Bluetooth, HDMI |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა | საბვუფერის ზომა: 238 x 283 x 238 მმ; სატელიტის ზომა: 96 x 281 x 96 მმ |
| წონა | 5.3 კგ |
| ფერი | თეთრი |
| დეტალური აღწერილობა | |
| შემავალი სიმძლავრე | 5V DC/0.5A |