- კატეგორია: ტელევიზორები
- ბრენდი: Sony
- კოდი: 35310
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ტელევიზორი: Sony Bravia K-65S30 65" 4K UHD Smart TV HDR 10 Wi-Fi Black
-
2,799.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Sony |
| მახასიათებლები | |
| დიაგონალი | 65'' |
| გაფართოება | 3840 x 2160 |
| განათება | Direct LED |
| ეკრანის განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| ხედვის კუთხე (ვერტიკალური / ჰორიზონტალური) | 178º / 178º |
| HDR მხარდაჭერა | კი |
| ხმის სპეციფიკაციები | Dolby Atmos, Dolby Audio |
| დინამიკები | 2 x 10 W |
| TV დაკავშირება | Wi-Fi, Bluetooth |
| Smart TV | კი |
| USB მედია | Photo, Video, Audio |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | HDMI, USB, RF , RS-232, RJ45 |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | დისტანციური მართვა, TRILUMINOS, ფილმის რეჟიმი, VESA მხარდაჭერა, Dolby Vision, EPG, HLG (Hybrid Log Gamma) adjustment, ინტერნეტ ბრაუზერი, ძილის ტაიმერი, Google Play Store, Chromecast built-in, Airplay (Apple to TV) |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Google TV |
| კვება | |
| კვება | 227 W |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| ზომა (W x H x D) | 1452 x 909 x 334 მმ |
| წონა | 21.7 კგ |
| ფერი | შავი |