- კატეგორია: ნოუთბუქები
- ბრენდი: Lenovo
- კოდი: 35600
- გარანტია: 24 თვე
- დეტალური მახასიათებლები
- შეძენა შესაძლებელია მხოლოდ ონლაინ
ნოუთბუქი: Lenovo Legion 9 18IAX10 18" WQUXGA 440Hz Intel Ultra 9 275HX 64GB 4TB SSD RTX5090 24GB - 83EY0028RK
საჩუქრად
* თამაში: 007 First Light
* თამაში: 007 First Light
-
17,599.00ლ
გადახდის მეთოდები
| ზოგადი | |
| მომწოდებელი | სხვა |
| ბრენდი | Lenovo |
| ეკრანი | |
| ტიპი | Gaming, Gift |
| ეკრანის ზომა | 18" |
| ეკრანის ტიპი | WQUXGA |
| რეზოლუცია | 3840 x 2400 |
| Touch | არა |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| განახლების სიხშირე | 240Hz/440Hz |
| პროცესორი | |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core Ultra 9 |
| პროცესორის მოდელი | 275HX |
| პროცესორის სიხშირე | Base - 2.7 GHz; Max turbo - 5.4 GHz |
| ბირთვების რაოდენობა | 24 : 24 |
| ოპერატიული მეხსიერება | |
| ოპერატიული მეხსიერება | 64 GB |
| ოპერატიული მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მყარი დისკი | |
| მყარი დისკის ტიპი | 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe + 2TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| SSD მყარი დისკის მოცულობა | 4TB |
| ვიდეო დაფა | |
| ვიდეო დაფის ტიპი | NVIDIA |
| ვიდეო დაფის მოდელი | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| ვიდეო დაფის მოცულობა | 24 GB |
| ინტერფეისი | |
| ინტერფეისი | 2 x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 2 x Thunderbolt™ 5, with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1, 1 x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 1 x HDMI, 1 x RJ-45, მიკროფონი/ყურსასმენი, 1 x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On |
| დამატებითი მახასიათებლები | |
| დამატებითი მახასიათებლები | ვიდეოთვალი, Wi-Fi, Bluetooth, კლავიატურის განათება Per-key RGB Backlit (with Lighting Lens), ბატარეა: 99.9Wh |
| ოპერაციული სისტემა | |
| ოპერაციული სისტემა | Free Dos |
| დისკწამყვანი | |
| დისკწამყვანი | არა |
| ფიზიკური პარამეტრები | |
| წონა | 3.5 კგ |
| ფერი | Eclipse Black |